Polski 2AngielskiNiemieckiRosyjski
Hotel Grodzki
  • 3 W ciszy i spokoju
  • 2 Otoczony tysiącami róż
  • 5 Kosztując wyśmienitych potraw
  • 1 Z profesjonalną obsługą
  • 4 Naprawdę wypoczniesz

O hotelu

Przekraczając próg naszego hotelu mogą być Państwo pewni, że są dla nas najważniejsi.

Oddajemy do Państwa dyspozycji 27 miejsc noclegowych w pokojach o wysokim standardzie, w tym dwa apartamenty. Wszystkie pokoje są przestronne, posiadają funkcjonalne meble z przestrzenią do pracy i wypoczynku, wygodne łóżka, pościel z wysokiej klasy naturalnej bawełny, nowoczesne łazienki z kabinami prysznicowymi, apartamenty mają wanny, w tym jedną z hydromasażem. W cenie noclegu oferujemy smaczne śniadania w formie szwedzkiego stołu.

Dbając zarówno o Państwa wygodę i bezpieczeństwo wyposażyliśmy pokoje w nowoczesny system zamykania drzwi na karty magnetyczne. O pełną satysfakcję z pobytu, 24 h na dobę, stara się profesjonalnie przygotowany personel. Oferujemy Państwu bezpłatny, przestronny parking monitorowany systemem kamer. Jest również możliwość zaparkowania autobusów.

Na terenie całego obiektu goście mogą bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego internetu Wi-Fi.

Hotel znajduje się w bliskim sąsiedztwie centrum kinowego Cinemacity-Kinepolis z licznymi restauracjami i kawiarniami. Dogodna lokalizacja przy trasie wlotowej z Katowic umożliwia Państwu szybki i łatwy dojazd do centrum miasta w zaledwie kilka minut. Nasi klienci mogą skorzystać z usług radio-taxi w preferencyjnych, zryczałtowanych cenach.

Dodatkowo oferujemy prasę codzienną do dyspozycji gości, budzenie, usługi pralnicze i prasowalnicze (za dodatkową opłatą).

Hotel jest przyjazny dla gości niepełnosprawnych.

   

Img2 Img2 Img2 Img2